Chintz Royal Garden porcelán tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 2... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Chintz-Royal-Garden-porcelan-tal-matricas-jelzett-kopasnyomokkal-24x27-cm~II2271535
2271535
11273
382
Leírás: Chintz Royal Garden porcelán tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 24x27 cm
: karap_norbert