Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 141
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2133688
30801
382
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1987. "150 éves az Egri Főszékesegyház 1837-1987 / J.L. PYRKER AEPPUS AGRIENSIS AEDIFICATOR ECCL METROP" kétoldalas, piefort Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2157742
30802
382
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékplakett (65mm) T:1 (eredetileg PP) 2274458
30803
382
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP 2274807
30804
382
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP) 2233309
30805
382
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1997. "István Fejedelem 997 / Istvánt fejedelemmé választják" aranyozott Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal, dísztokban (31,08g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos 2233310
30806
382
14000
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1999. "A Vasfüggöny lebontásának 10. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem magyar és német nyelvű tanúsítvánnyal, tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP apró fo. 2233315
30807
382
14000
Numizmatika
Bognár György (1944-) DN "Budapest nevezetességei - Dohány utcai zsinagóga" Ag emlékérem díszdobozban (31,18g/0.999/42,5mm) T:PP 2233322
30808
382
14000
Numizmatika
Bognár György (1944-) DN "Budai Várpalota" Budapest nevezetességei sorozat, Ag emlékérem dísztokban (31,27g/0.999/42,5mm) T:PP felületi karc 2270939
30809
382
4800
Numizmatika
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) DN "Kabay János a magyar morfingyártás megalapítója 1896-1936 / Alkaloida Vegyészeti Gyár alapítási év 1927" Br emlékérem díszdobozban (67mm) T:2 2112161
30810
382
Numizmatika
Bors István (1938-2003) 1985. "Weiner Leó 1885-1960 / Zenetanárok VIII. kamarazenei találkozója Kaposvár 1985" kétoldalas Br emlékérem eredeti dísztokban (99mm) T:1-,2 2273256
30811
382
Numizmatika
Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós újratemetése Kenderesen" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2271581
30812
382
Numizmatika
Bozó Gyula (1913-2004) 1994. "A Budavári Mátyás templom segítséget kér" fém emlékérem (42,5mm) + "Haranghy Jengő grafikus és festőművész" fém emlékérem (42,5mm) + "Üdvözlény Mária - A Fatimai Szentély Szűzanya Kegyszobra" fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft