Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 147
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2275776
19012
382
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) kiskanál, jelzett, h: 9,5 cm, nettó: 13 g 2275785
19013
382
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 2,35 g 2275794
19014
382
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, 1,5×1,2 cm, bruttó: 3,57 g 2275801
19015
382
Jewellery
Ezüst(Ag) karikás gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,43 g 2275830
19016
382
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, színes kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 5,57 g 2275840
19017
382
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,98 g 2275851
19018
382
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal és szintetikus türkizzel, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,8 g 2275707
19019
382
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, medál és fülbevalópár, jelzett, bruttó: 3,7 g 2275714
19020
382
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, kövekkel, gyönggyel, jelzett, h: 6 cm, bruttó: 17,89 g 2275703
19021
382
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár malachittal, jelzés nélkül, bruttó: 3,82 g 2275728
19022
382
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 82 cm, bruttó: 12,44 g 2275731
19023
382
38000
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) nyakék, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 40,5 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft