Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 147
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2275699
19036
382
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, 2 db, jelzett, bruttó: 4,71 g 2275619
19037
382
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott Wien kiskanál, jelzett, h: 10,5 cm, bruttó: 8,62 g 2275624
19038
382
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 5,96 g 2274658
19039
382
50000
Jewellery
Arany (Au) 14K mechanikus zsebóra, nem működik, jelzett, tokban, d: 3 cm, bruttó: 28 g 2274637
19040
382
Jewellery
Ezüst(Ag) tárca, jelzett, kis horpadásokkal, 5x8 cm, nettó: 58 g 2274632
19041
382
Jewellery
Ezüst(Ag) tárca, jelzett, 5x7,5 cm, nettó: 64 g 2273308
19042
382
Jewellery
Arany(Au) 14K medál, átlátszó üveges, benne levéllel, jelzetlen, h: 4 cm, bruttó: 3,58 g 2273301
19043
382
Jewellery
Arany(Au) 14K szandálos medál kék kövekkel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 1,47 g 2274629
19044
382
Jewellery
Ezüst(Ag) fésű tokban, jelzett, 4x8 cm, bruttó: 28 g 2274651
19045
382
Jewellery
Ezüst(Ag) zsebóra, nem működik, másodperc mutató hiányzik, jelzett, d: 4,5 cm, bruttó: 109 g 2273279
19046
382
Jewellery
Arany(Au) 14K medál kékeszöld kővel, jelzés nélkül, h: 2,5 cm, bruttó: 2,02 g 2272204
19047
382
Jewellery
Ezüst(Ag) szív alakú gyűrű, jelzett, méret: 58, nettó: 1,45 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft