Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott karóra, jelzett, d: 6×... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000021/Aranyozott-ezustAg-kovekkel-gazdagon-kirakott-karora-jelzett-d-6C3975-5-cm-brutto-32-91-g~II2275638
2275638
19034
382
Jewellery
Kikiáltási ár:
16 000 Ft 43,24 EUR , 47,06 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott karóra, jelzett, d: 6×5,5 cm, bruttó: 32,91 g
: karap_norbert