Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű lila kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000021/Aranyozott-ezustAg-gyuru-lila-kovekkel-jelzett-meret-57-brutto-7-g~II2275857
2275857
19008
382
5500
Jewellery
Kikiáltási ár:
5 500 Ft 14,86 EUR , 16,18 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű lila kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 7 g
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: