1946 Magyar Vasutasok és Hajósok Országos Szabad Szakszervezete Tagság... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Okmanyok~500017/1946-Magyar-Vasutasok-es-Hajosok-Orszagos-Szabad-Szakszervezete-Tagsagi-konyv-igazolvany-ko~II2274503
2274503
12493
382
Documents
Leírás: 1946 Magyar Vasutasok és Hajósok Országos Szabad Szakszervezete Tagsági könyv (igazolvány), kopott vászonkötésben
: ra