Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 10

17052.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
17053.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Vegyes Széchenyi Zsigmond tétel, 3 db. Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött. Egy magyar vadász hitvallása. Első rész. Bp., 1965, Szépirodalmi. Második kiadás, Schell József illusztrációival. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban. + Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Negyedik kiadás, a szerző felvételeivel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papírborítóban. + Széchenyi Zsigmond: Denaturált Afrika. Bp., 1971, Szépirodalmi. Második kiadás. Egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, névbejegyzéssel.
17054.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vegyes vadászat tétel, 3 db. Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn. Bp.,1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kissé kopott állapotban. + Fekete István: Kittenberger Kálmán élete. Bp., 1962, Móra. Második kiadás.Pfannl Egon rajzaival illusztrált. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóban. Kissé szakadt állapotban. + Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Bp, 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Fekete-fehér rajzokkal és fotókkal illusztrálva.  Félvászon-kötésnem. Borító kopott.
17055.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött... Egy magyar vadász hitvallása. Bp., 1978, Szépirodalmi könyvkiadó. Harmadik kiadás. Schell József illusztrációival és a szerző fényképeivel. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.Jó állapotban.
17056.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes vadászat tétel, 4 db. Vadászlesen - Híres vadászok válogatott írásai. Válogatta és összeállította: Véber Károly. Bp., 1966, Gondolat, 358 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kissé szakadt borítóval, névbejegyzéssel. + Gyimesi György: Emlékezetes vadászatok. Pozsony, 1977, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Pálfalvi Nándor: Hajnali ösvényeken. Bp., 1980, Sport. Csergezán Pál illusztrációival. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. + Dr. Zoltán Ödön: A vadászat magyar jogi rendje. Bp., 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 799 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17057.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17058.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kittenberger Kálmán: A Kilimandzsárótól Nagymarosig, Bp, 1964, Móra Ferenc Könyvkiadó, Harmadik Kiadás, félvászon kötés
17059.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17060.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes vadászat könyvtétel, 2 db. Satzger László: Nyugat-Európa utolsó ősvadonában. (Vadásznapló). Bp, 1990, Mezőgazdasági Kiadó. A szerző fotóival és rajzaival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. + Vadászati tudnivalók tankönyv. Veszprém, 1991, a NÁDOR 19 Magánvadász Egyesület kiadványa. Papírkötésben, kissé kopott, de egyébként jó állapotban.
17061.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft