15001.
382. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
60 000 Ft
Tátra-Album. Hét színnyomat és huszonhat fametszet Compton E. T. aquarelljei után, Bársony István szövegével. Bp.,[1906], Révai, 8 p.+ 1 (térkép) t.+7 (színes, ebből 1 kétoldalas)+15 (ebből 1 duplum, rajta hajtásnyommal.) Kiadó illusztrált félvászon-mappában, kopott, sérült mappával.