15013.
382. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Bengt Berg: Vándormadarakkal Afrikában. Fordították: Dr. Lambrecht Kálmán, Dr. Uray Mária. Világjárok. Utazások és Kalandorok. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 125 p. Kiadói egészvászon kötés. A borítója foltos, kopott.