Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 159

Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.
15036.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
15037.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15038.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15039.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Rokolya Gábor: Az első rozsnyói közjegyző. Dr. Markó Sándor élete és munkássága. Bp., 2011, Magyar Országos Közjegyzői Kamara. Nagyon gazdagon illusztrált. Aranyozott egészvászon kötés, kiadó papír védőborítóval
15040.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15041.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hidak Bács-Kiskun megyében. Szerk.: Dr. Tóth Ernő. Kecskemét, 1999, a Kecskeméti Lapok Lap és Könyvkiadó Kft. kiadása. Hargitai Jenő hídrajzaival és színes fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
15042.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára I-II. Pest, 1851, Kozma Vazul. REPRINT! Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
15043.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15044.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Dunaföldvár története az őskortól napjainkig. Szerk.: Dr. Töttős Gábor. Dunaföldvár, 2002, Dunaföldvár Város Önkormányzat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Dunaföldvár. Kézzel írt munka Dunaföldvárról, képekkel, kézzel írt, feliratozott, illusztrált mappában, 12 p.+1971 Dunaföldvári Szövetkezeti Sport Egyesület közgyűlésének meghívója, és gépelt jegyzőkönyve.
15045.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Halász Zoltán 2 műve. Halász Zoltán: Budapest felfedezése. Bp. 1959. Gondolat Kiadó. Élet és tudomány kiskönyvtár. Tanulmányok Budapest múltjából. Halász Zoltán: Tanulmányok Budapest múltjából XXV. Bp. 1996. Budapesti Történeti Múzeum és Budapest Főváros Levéltára. Papírkötés, az egyik kicsit kopott
15046.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ács Tivadar: New-Buda. Budapest, 1941, Kertész József Könyvnyomdája, 322 p. Kiadói szakadozott illusztrált papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15047.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft