https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 117

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Magyarország története. Főszerk.:Pach Zsigmond Pál. III/1-2. köt.: 1526-1686. Bp., 1987, Akadémiai. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15692.

Magyarország története. Főszerk.:Pach Zsigmond Pál. III/1-2. köt.: 1526-1686. Bp., 1987, Akadémiai. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Szabolcsi Bence: A zene története. Bp.,1940,Rózsavölgyi és Társa. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15693.

Szabolcsi Bence: A zene története. Bp.,1940,Rózsavölgyi és Társa. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyarország története képekben, Szerk.: Kosáry Domokos, Bp, 1971, Gondolat Könyvkiadó, Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóban, kicsit szakadtas, foltos állapotban
15694.

Magyarország története képekben, Szerk.: Kosáry Domokos, Bp, 1971, Gondolat Könyvkiadó, Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóban, kicsit szakadtas, foltos állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Erzsébet királyasszony emlékének. Főszerk.: Gábel Gyula. Bp., 1915, Globus. Díszes, festett vászonkötésben, a kötés belül egy helyen részben elválik, egyébként jó állapotban.
15695.

Erzsébet királyasszony emlékének. Főszerk.: Gábel Gyula. Bp., 1915, Globus. Díszes, festett vászonkötésben, a kötés belül egy helyen részben elválik, egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
1
Magyarok a Kárpát-medencében. Szerkeszti: Glatz Ferenc. História könyvek. Bp., 1989, Pallas Lap- És Könyvkiadó. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben, jó állapotban, ajándékozási sorokkal.
15696.

Magyarok a Kárpát-medencében. Szerkeszti: Glatz Ferenc. História könyvek. Bp., 1989, Pallas Lap- És Könyvkiadó. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben, jó állapotban, ajándékozási sorokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Longhena, Maria: Az ősi Mexikó. Bp., 1998, Officina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15697.

Longhena, Maria: Az ősi Mexikó. Bp., 1998, Officina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Forrai Sándor: Az írás bölcsője és a magyar rovásírás. Gödöllő, 1988, Petőfi Sándor Művelődési Központ. Kiadói papírkötésben.
15698.

Forrai Sándor: Az írás bölcsője és a magyar rovásírás. Gödöllő, 1988, Petőfi Sándor Művelődési Központ. Kiadói papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
7
Mészáros István: A hazai történettudomány 1948-1992 közötti Mindszenty-képe. Esztergom, 1992.,(Szentendre, Pest Megyei Információs Központ-ny.) Kiadói papírkötés.
15699.

Mészáros István: A hazai történettudomány 1948-1992 közötti Mindszenty-képe. Esztergom, 1992.,(Szentendre, Pest Megyei Információs Központ-ny.) Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Trencsényi-Waldapfel Imre: Görög-római mythologia. A klasszikus ókor istenei és hősmondái. Képmellékletekkel és szövegrajzokkal. Bp.,(1948), Győző Andor. Második, bővített kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
15700.

Trencsényi-Waldapfel Imre: Görög-római mythologia. A klasszikus ókor istenei és hősmondái. Képmellékletekkel és szövegrajzokkal. Bp.,(1948), Győző Andor. Második, bővített kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Gróf Teleki Pál: Magyar politikai gondolatok. Nemzeti Könyvtár 42-43. szám. Bp., 1941, Stádium. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, részben elvált kötéssel.
15701.

Gróf Teleki Pál: Magyar politikai gondolatok. Nemzeti Könyvtár 42-43. szám. Bp., 1941, Stádium. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, részben elvált kötéssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1
Kisfaludy Z. Lajos: Szent István első magyar király. Bp., 1900. Szent István Társulat. 91p. Kiadói papírkötésben
15702.

Kisfaludy Z. Lajos: Szent István első magyar király. Bp., 1900. Szent István Társulat. 91p. Kiadói papírkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Kis magyarok verses könyve. Elemi iskolások részére napjaink hazafias költői terméséből. Bp., 1925. Magyar Nemzeti Szövetség. 48p.
15703.

Kis magyarok verses könyve. Elemi iskolások részére napjaink hazafias költői terméséből. Bp., 1925. Magyar Nemzeti Szövetség. 48p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
4

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz