Könyvek: Történelem

Tételek száma: 117

Michele Falzone Del Barbaró (szerk.): Diario fotografico di Vittorio Emanuele III e di Elena di Savola. H.n., é.n., Umberto Allemandi & C. Kiadói papír kötésben, olasz nyelven.
15680.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Magyar irodalom és szovjet irodalompolitika a hruscsovi korszakban. Orosz levéltári iratok. 1953-1964. I. köt. (1953-1957.) Szerk.: Babus Antal, Müller Gabriella, Seres Attila. Bp., 2019., Nemzeti Emlékezet Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötés.
15681.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15682.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Friedrich Sieburg: Robespierre. Ford.: Lányi Viktor. [Bp.], é.n., Cserépfalvi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
15683.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Wladyslaw Lozinski: Polinische Leben in vergangenen Zeiten. Polnische Bibliothek. München,é.n.,Georg Müller. Német nyelven. Átkötött félbőr-kötés, kopott borítóval.
15684.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Trianoni Szemle évkönyv. VIII. évf. 2016. Szerk.: Szidiropulosz Archimédesz. Bp.,2016, Trianon Kutatóintézet Közhasznú Alapítvány. Térkép-melléklettel: Román betörés Erdélybe és a válaszcsapás, (1916. aug.-1917. jan.), készítette: Csákvári Kristóf, 38x53 cm. Kiadói papírkötésben. A szerkesztőség tagjainak által dedikált.
15685.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Márki Sándor-Beksics Gusztáv: A modern Magyarország. (1848-1896.) A Magyar Nemzet Története. X. kötet. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1898, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, belül jó állapotban.
15686.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Magyarföld és népei eredeti képekben. Föld- és népismei, statistikai és történeti folyóirat. Fényes Elek és Luczenbacher János felügyelete mellett szerkeszti és kiadja: Vahot Imre. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat, Kossuth nyomda. Reprint kiadás. Kiadói modern műbőrkötésben, jó állapotban.Az 1846 évi kiadás hasonmás változata 1984-ben. Szép állapotban.
15687.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története. Első kötet. Magyarország a királyság. megalapításáig. Írta Frőhlich Róbert, Kuzsinszky Bálint, Nagy Géza, Marczali Henrik. Budapest, 1895, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói félbőr kötésben, sérült gerinccel,
15688.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15689.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ék Erzsébet: Magyarországi viseletek a honfoglalástól napjainkig. hn.,1994,Littoria. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban ,szép állapotú.
15690.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Magyarország története képekben. Szerk.: Kosáry Domokos. Bp., 1985., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
15691.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft