https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Judaika~1000014/Pollak-Sandor-Sarvartol-Sarvarig-A-vasuti-toltesek-es-palyak-menten-Egy-munkaszolga~II2271494
2271494
17173
382
Books: Judaica
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
LeÃrás:
Pollák Sándor: Sárvártól Sárvárig. A vasuti töltések és pályák mentén. Egy munkaszolgálatos emlékiratai. Szombathely, én., a szerző kiadása. Egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ra
ÉlÅ‘ közvetÃtés