Könyvek: Idegen nyelvű könyvek Tételek száma: 17
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2211962
17267
382
3200
Books: Other languages
Adolph Friedr Richter - Adolph Joseph Ballmann (szerk.): Illrisch - Deutsches und Deutsch - Illyrisches Landwörterbuch. Bécs, 1839, Michael Bechner. Kiadói kartonált kötésben, bélyegzéssel, borító kopottas. 2275092
17268
382
Books: Other languages
Panne's Miniatur-Almanach für 1853, mit 12 brillanten Stahlstichen. Leipzig und Dresden, 1853, Panne's12 acélmetszettel illusztrált miniatűr évkönyv, német nyelven. Több korabeli reklámmal. Sérült és foltos félvászon kötésben, helyenként sérült és hiányos lapokkal. 1247905
17269
382
Books: Other languages
Ebenholz. Afrikanische Sprichtwörter. Vál.: Ries, Hubert. Frankfurt am Main, 1967, Bauersche Gießerei. Günther Stiller fametszetes alkotásaival. Papírkötésben, jó állapotban. /
Paperback, in good condition. 2211482
17270
382
500
Books: Other languages
Ron the writer. Hollywood, 1982, Dynasty. Kiadói papírborításban, műanyag védőfóliában, angol nyelven, volt könyvtári példány. 2160645
17271
382
Books: Other languages
Gárdonyi Géza: Sterne von Eger. Egri csillagok német nyelven. Bp., 1985, Corvina. Kiadói vászonkötésben, kiadói szakadt védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft