https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 106

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1928 Europäisches Porzellan und Arbeiten der Kleinkunst. Sammlung Kommerzienrat Georg Spiegelberg, Hannover und Beitrag aus Londoner Besitz, Perser-Teppiche, Aubussons, Buchara-Stickereien aus verschiedenem Privatbesitz. Versteigerung: Porzellan: 4. und 5. Dezember 1928., Teppiche: 4. Dezember 1928. Berlin,(1928), Rudolph Lepkes Kunst - Auction-Haus. Német nyelvű aukciós katalógus. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel, kissé foltos borítóval.
16656.

1928 Europäisches Porzellan und Arbeiten der Kleinkunst. Sammlung Kommerzienrat Georg Spiegelberg, Hannover und Beitrag aus Londoner Besitz, Perser-Teppiche, Aubussons, Buchara-Stickereien aus verschiedenem Privatbesitz. Versteigerung: Porzellan: 4. und 5. Dezember 1928., Teppiche: 4. Dezember 1928. Berlin,(1928), Rudolph Lepke's Kunst - Auction-Haus. Német nyelvű aukciós katalógus. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel, kissé foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Modern Magyar Képtár II. 1890-1955-2003. Modern Hungarian Gallery. II. Pécs,2003,Janus Pannonius Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16657.

Modern Magyar Képtár II. 1890-1955-2003. Modern Hungarian Gallery. II. Pécs,2003,Janus Pannonius Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
EUR
,
12,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Prokopp Mária: Középkori freskók Gömörben. H.n., 2002, Méry Ratio. Fotóművész/kiadó által dedikált, kiadói egészvászon kötésben.
16658.

Prokopp Mária: Középkori freskók Gömörben. H.n., 2002, Méry Ratio. Fotóművész/kiadó által dedikált, kiadói egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Feledy Gyula ötvenhat rajza. Békéscsaba, 1985, Békéscsabai Megyei Könyvtár. Számozott példány (126/250). Kiadói papír kötésben.
16659.

Feledy Gyula ötvenhat rajza. Békéscsaba, 1985, Békéscsabai Megyei Könyvtár. Számozott példány (126/250). Kiadói papír kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Trewin Copplestone: Claude Monet. Fordította: Elek Judit Mária. H.n., 2003, Elektra. Kiadói kartonált kötésben + Christine Nordmann: Kalandozások a reneszánsz festészet világában. Bp., é.n., Titán Computer. Kiadói kartonált kötésben.
16660.

Trewin Copplestone: Claude Monet. Fordította: Elek Judit Mária. H.n., 2003, Elektra. Kiadói kartonált kötésben + Christine Nordmann: Kalandozások a reneszánsz festészet világában. Bp., é.n., Titán Computer. Kiadói kartonált kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Petrovics Elek: Magyar Mesterművek. Bp., 1936 Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrálva. Kiadói műbőr kötés, kissé sérült gerinccel.
16661.

Petrovics Elek: Magyar Mesterművek. Bp., 1936 Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrálva. Kiadói műbőr kötés, kissé sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Allegorien und Embleme. Szerk.: Gerlach, Martin. 1., 3. köt., Supplement. Wien, 1882, Gerlach&Schenk. Az 1. és 3. kötet hiányos, a pótkötet teljes. Sérült, ragasztott félvászon kötésben.
16662.

Allegorien und Embleme. Szerk.: Gerlach, Martin. 1., 3. köt., Supplement. Wien, 1882, Gerlach&Schenk. Az 1. és 3. kötet hiányos, a pótkötet teljes. Sérült, ragasztott félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
EUR
,
38,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Platthy György-Dr. Rónai Béla: Népművészet. Bp.,1989, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. +Mai magyar népi iparművészet. Az előszót Domanovszky György írta. A képanyag, az életrajzok és az ajánlott irodalom összeállítása Varga Marianna munkája. Bp.,1983,Képzőművészeti. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
16663.

Platthy György-Dr. Rónai Béla: Népművészet. Bp.,1989, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. +Mai magyar népi iparművészet. Az előszót Domanovszky György írta. A képanyag, az életrajzok és az ajánlott irodalom összeállítása Varga Marianna munkája. Bp.,1983,Képzőművészeti. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Albrecht Dürer. Gemálde, Holzschnitte, Kupferstiche in 22 Widergaben. München, én., Einhorn-Verlag. , Kiadói sérült, szétváló, leszakadt papírborítóban, nyomatok jó állapotban.
16664.

Albrecht Dürer. Gemálde, Holzschnitte, Kupferstiche in 22 Widergaben. München, én., Einhorn-Verlag. , Kiadói sérült, szétváló, leszakadt papírborítóban, nyomatok jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
2003 Horváth Dénes festőművész kiállítási katalógusa. Pécs, 2003, Kisgaléria,(Molnár Nyomda.) Magyar és angol nyelven. A művész, Horváth Dénes (1940-2019) által dedikált.
16665.

2003 Horváth Dénes festőművész kiállítási katalógusa. Pécs, 2003, Kisgaléria,(Molnár Nyomda.) Magyar és angol nyelven. A művész, Horváth Dénes (1940-2019) által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Losonci Miklós: Reissmann Károly Miksa életműve. Bp, 1999, kn. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban.
16666.

Losonci Miklós: Reissmann Károly Miksa életműve. Bp, 1999, kn. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1
1984 Molnár C. Pál festőművész emlékkiállítási katalógusa. Szentes, 1984, Móricz Zsigmond Művelődési Központ, 4 sztl. lev.
16667.

1984 Molnár C. Pál festőművész emlékkiállítási katalógusa. Szentes, 1984, Móricz Zsigmond Művelődési Központ, 4 sztl. lev.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
13

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz