cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Székesegyház Vácon, acélmetszet,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500003/cca-1850-Ludwig-Rohbock-1820-1883-Szekesegyhaz-Vacon-acelmetszet-jelzett-a-metszeten-folto~II2268943
2268943
11016
382
Engravings
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,86 EUR , 5,29 USD
Leírás: cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Székesegyház Vácon, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos / Steel engraving, 14×18,5 cm Üvegezett keretben
: karap_norbert