Varga Bencsik József (1944-): Rinascimento I. Rézkarc, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Varga-Bencsik-Jozsef-1944-Rinascimento-I-Rezkarc-papir-jelzett-szamozott-41100-lap-k~II2272809
2272809
10366
382
3800
Leírás: Varga Bencsik József (1944-): Rinascimento I. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (41/100), lap kissé foltos. Üvegezett fa keretben, 27×40 cm
: pelikán_kristóf