Varga Bencsik József (1944-): Reneszánsz I. Rézkarc, papír, jelzett, s... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Varga-Bencsik-Jozsef-1944-Reneszansz-I-Rezkarc-papir-jelzett-szamozott-6100-lap-szC3~II2275150
2275150
10364
382
Leírás: Varga Bencsik József (1944-): Reneszánsz I. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (6/100), lap székén apró foltokka. Paszpartuban, 27×40 cm
: karap_norbert