Fejes Gyula (1895-1956): Strandolók Visegrádnál. Olaj, vászon, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Fejes-Gyula-1895-1956-Strandolok-Visegradnal-Olaj-vaszon-jelzett-restauralt-Kisse-ser~II2238753
2238753
10097
382
40000
Leírás: Fejes Gyula (1895-1956): Strandolók Visegrádnál. Olaj, vászon, jelzett, restaurált. Kissé sérült fa keretben, 50×60 cm
: scanner