Balázs János jelzéssel: A szárnyaló teknős. Olaj, vászon, javított. Fa... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Balazs-Janos-jelzessel-A-szarnyalo-teknos-Olaj-vaszon-javitott-Fa-keretben-55-5C39768-5-~II2269176
2269176
10017
382
14000
Leírás: Balázs János jelzéssel: A szárnyaló teknős. Olaj, vászon, javított. Fa keretben, 55,5×68,5 cm
: pelikán_kristóf