Haas & Czjczek 6 személyes étkészlet. Komplett. Részben kézzel festett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/381/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Haas-Czjczek-6-szemelyes-etkeszlet-Komplett-Reszben-kezzel-festett-jelzett-minimalis-kop~II2263847
2263847
11201
381
30000
Kikiáltási ár:
30 000 Ft 81,08 EUR , 88,24 USD
Leírás: Haas & Czjczek 6 személyes étkészlet. Komplett. Részben kézzel festett, jelzett, minimális kopással
: nagy_andras