Alt Wien szív alakú dobozka. Matricás, jelzett, apró kopásokkal. 7x6,5... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/381/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Alt-Wien-sziv-alaku-dobozka-Matricas-jelzett-apro-kopasokkal-7x6-5x3-cm~II2263820
2263820
11188
381
Leírás: Alt Wien szív alakú dobozka. Matricás, jelzett, apró kopásokkal. 7x6,5x3 cm
: karap_norbert