Militária

Tételek száma: 35

1918. Sebesültek Érme eredeti mellszalagja (három vörös sávval) jó állapotban Hungary 1918. Medal for Soldiers Wounded original ribbon (with three red lanes) in good condition NMK 328/c.
31292.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
25
31293.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1918. Sebesültek Érme eredeti mellszalagja (öt vörös sávval) jó állapotban Hungary 1918. Medal for Soldiers Wounded original ribbon (with five red lanes) in good condition NMK 328/e.
31294.

1918. "Sebesültek Érme" eredeti mellszalagja (öt vörös sávval) jó állapotban Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded" original ribbon (with five red lanes) in good condition NMK 328/e.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
35
1920. Vitézi Jelvény zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7. gyártói jelzéssel (57x37mm) T:1-,2 kis zománchiba Hungary 1920. Badge of the Order of Vitéz enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7. (57x37mm) C:AU,XF small enamel error NMK 334.
31295.

1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." gyártói jelzéssel (57x37mm) T:1-,2 kis zománchiba Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." (57x37mm) C:AU,XF small enamel error NMK 334.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
13
1923. II. osztályú nem katona állományú Tiszti Szolgálati Jel eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1923. Officers Distinction for Long Service non-Combatants, 2nd Class original ribbon in good condition NMK 350.
31296.

1923. "II. osztályú nem katona állományú Tiszti Szolgálati Jel" eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1923. "Officer's Distinction for Long Service non-Combatants, 2nd Class" original ribbon in good condition NMK 350.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
18
1923. III. osztályú nem katonai állományú Tiszti Szolgálati Jel kitüntetés, mellszalagon (39x35mm) T:1- kopott aranyozás Hungary 1923. Non-military Long Service Cross 3rd Class decoration with ribbon (39x35mm) C:AU gold plating worn NMK 353.
31297.

1923. "III. osztályú nem katonai állományú Tiszti Szolgálati Jel" kitüntetés, mellszalagon (39x35mm) T:1- kopott aranyozás Hungary 1923. "Non-military Long Service Cross 3rd Class" decoration with ribbon (39x35mm) C:AU gold plating worn NMK 353.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, peremen BRONZ fémjellel T:2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration without ribbon, with BONZE hallmark on the edge C:XF NMK 418.
31298.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, peremen "BRONZ" fémjellel T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon, with "BONZE" hallmark on the edge C:XF NMK 418.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
1939. A Magyar Érdemrend lovagkeresztje hadiszalagon eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1939. Hungarian Order of Merit, Knights Cross on a war ribbon original ribbon in good condition NMK 381.
31299.

1939. "A Magyar Érdemrend lovagkeresztje hadiszalagon" eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Knight's Cross on a war ribbon" original ribbon in good condition NMK 381.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1940. Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1940. National Defence Cross / For the Homeland original ribbon in good condition NMK 442.
31300.

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1940. "National Defence Cross / For the Homeland" original ribbon in good condition NMK 442.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem nem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN L. T:2- oxidáció Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with not original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation NMK 428.
31301.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem nem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN L. T:2- oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with not original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation NMK 428.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 oxidáció Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF oxidation NMK 429.
31302.

1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 oxidáció Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF oxidation NMK 429.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
1948. 48-as Díszérem eredeti mellszalagja használt állapotban Hungary 1948. Medal of Honour 48 original ribbon in used condition NMK 528.
31303.

1948. "48-as Díszérem" eredeti mellszalagja használt állapotban Hungary 1948. "Medal of Honour '48" original ribbon in used condition NMK 528.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft