Militária

Tételek száma: 35

31304.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
31305.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1970-1980. Katonai és Politikai Kiképzésben Kiváló tiszti jelvény, aranyozott, műgyantás fém jelvény (40x40mm) T:1-
31306.

~1970-1980. "Katonai és Politikai Kiképzésben Kiváló" tiszti jelvény, aranyozott, műgyantás fém jelvény (40x40mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1981. Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem 10 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti, de sérült tokban, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével, és igazolással T:2,2- hátlapon korr. NMK 659
31307.

1981. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 10 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti, de sérült tokban, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével, és igazolással T:2,2- hátlapon korr. NMK 659

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1988. MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) 40 éves jubileumi, aranyozott kitüntető jelvénye, eredeti bársonybetétes, fedelén dombornyomott, aranyozott tokban (55x36mm) T:1
31308.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
DN Magyar Néphadsereg - Élenjáró kitüntető jelvények, eredeti pántokkal, a darabok rögzített és csavaros számokkal (12xklf) T:1-2
31309.

DN "Magyar Néphadsereg - Élenjáró" kitüntető jelvények, eredeti pántokkal, a darabok rögzített és csavaros számokkal (12xklf) T:1-2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok Elnöki Helikopter Század - VH-60M / Az Egyesült Államok Tengerészgyalogsága - HMX-1 ezüstpatinázott fém emlékérem (45mm) T:1- United States ND Presidential Helicopter Squadron - VH-60M / United States Marine Corps - HMX-1 silver patinated metal medallion C:AU
31310.

Amerikai Egyesült Államok "Elnöki Helikopter Század - VH-60M / Az Egyesült Államok Tengerészgyalogsága - HMX-1" ezüstpatinázott fém emlékérem (45mm) T:1- United States ND "Presidential Helicopter Squadron - VH-60M / United States Marine Corps - HMX-1" silver patinated metal medallion C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria 1932. Háborús Emlékérem 1914-1918 aranyozott Br kitüntetés kardokkal + Bulgária ~1933-1939. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 aranyozott Br kitüntetés + Németország / Weimari Köztársaság 1921. Német Háborús Emlékérem aranyozott Br kitüntetés karddal, mindegyik mellszalag nélkül T:1-,2 Austria 1932. Great War Commemorative Medal 1914-1918 gilt Br medallion with swords + Bulgaria ~1933-1939. European War Commemorative Medal 1915-1918 gilt Br decoration + Germany / Weimar Republic 1921. Deutsche Ehrendenkmünze des Weltkriegs gilt Br decoration with ribbon and sword, all without ribbons C:AU,XF
31311.

Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" aranyozott Br kitüntetés kardokkal + Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés + Németország / Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emlékérem" aranyozott Br kitüntetés karddal, mindegyik mellszalag nélkül T:1-,2 Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" gilt Br medallion with swords + Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration + Germany / Weimar Republic 1921. "Deutsche Ehrendenkmünze des Weltkriegs" gilt Br decoration with ribbon and sword, all without ribbons C:AU,XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11
Bulgária DN 1944. szeptember 9. Érdemrend III. osztálya egyoldalas, zománcozott kitüntetés mellszalagon (59x56mm) T:1-,2 Bulgaria ND Order 9th of September 1944 Merit 3rd class one-sided, enamelled medal with ribbon (59x56mm) C:AU,XF
31312.

Bulgária DN "1944. szeptember 9. Érdemrend III. osztálya" egyoldalas, zománcozott kitüntetés mellszalagon (59x56mm) T:1-,2 Bulgaria ND "Order 9th of September 1944 Merit 3rd class" one-sided, enamelled medal with ribbon (59x56mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Német Birodalom 1917-1921. Világháborús Érdemérem a Német Légiósok Becsületrenddel kitüntetett katonái/tagjai részére eredeti mellszalagja jó állapotban German Empire 1917-1921. German Honorary World War Commemorative Medal of the German Legion of Honour original ribbon in good condition
31313.

Német Birodalom 1917-1921. "Világháborús Érdemérem a Német Légiósok Becsületrenddel kitüntetett katonái/tagjai részére" eredeti mellszalagja jó állapotban German Empire 1917-1921. "German Honorary World War Commemorative Medal of the German Legion of Honour" original ribbon in good condition

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szovjetunió ~1985. Honvédő Háború Érdemrend II. osztálya ezüstözött, zománcozott kitüntetés csavaros hátlappal, hátlapján sorszámmal T:1- Soviet Union ~1985. Order of the Patriotic War 2nd class silver plated, enamelled decoration with screw back, serial on the back C:AU
31314.

Szovjetunió ~1985. "Honvédő Háború Érdemrend II. osztálya" ezüstözött, zománcozott kitüntetés csavaros hátlappal, hátlapján sorszámmal T:1- Soviet Union ~1985. "Order of the Patriotic War 2nd class" silver plated, enamelled decoration with screw back, serial on the back C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft