Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített fülbevalópár, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/381/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~500038/Aranyozott-ezustAg-kovekkel-gazdagon-diszitett-fulbevalopar-jelzett-h-2-5-cm-brutto-9~II2259830
2259830
19069
381
3800
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 9,22 g
: karap_norbert