800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Magyarszombatfai retro asztali lámpa, színes mázas, alján hiányos matricán jelzett, bura nélkül, kapcsolóval, apró kopásnyomokkal, mázhibákkal, m: 18 cm