Könyvek: Vallás

Tételek száma: 47

17297.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Masznyik Endre, dr. A halotthamvasztásról egészségi, gazdasági és különösen zsidó és keresztyénvallási szempontból. Pozsony, 1899, K.n.. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
17298.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Buzády Tibor: SMagyar Szentek Csarnoka. Magyar vonatkozású szentek, boldogok és tiszteletben álló személyek gyűjteménye. Bp., 2015, Nóra. Számozott! Készült 600 példányban. Ez a könyv a 440. sz. példány. Színes képekkel illusztrálta: Szász Regina. Kiadói kartonált papírkötés.
17299.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
17300.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Németh Zsigmond (szerk.): Miatyánk 121 Európai nyelven. Bp., 1990, Interart. Kiadói kartonált kötésben, szerkesztő által dedikált.
17301.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17302.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17303.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ángyán Aurél: A gyüdi kegyhely a történelmi események forgatagában. Máriagyüd, 1930, Máriagyüdi Szentferencrendi Zárda. Kiadói papírkötés, kissé foltos. +1943 Máriabesnyői zarándok naptár. Szerk.: Bögözy Vilmos. Kiadja: Kapucinus rendház. Kiadói papírkötés, a naptár részen ceruzás áthúzásokkal, az elülső borítón hiánnyal, a hátsó borítón ceruzás jegyzettel.
17304.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A gyermek Jézusról nevezett Szent Terézia nővér karmelita apácának önéletrajza. (1873-1897.) Ford.: Nagyfejtő Gabriella. Bp.,1926,Szent István-Társulat. Ötödik kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17305.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kis boldogasszony képeskönyve. Összeáll.: Bali Mária Ildefonsa és Kákonyi Mária Constantina. Bp.,(1942.), Korda. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17306.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szeghalmi Elemér: A magyar valóság kálváriája. Szerző által dedikálva. Bp., 2003, Szent István Társulat. kiadói papírkötésben.
17307.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
F. W. Foerster: Élet és jellem. Ford.: Schütz Antal. Bp., 1920, Szociális Missió Társulat. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt borítóval.
17308.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft