Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 17

Magyar erdészeti oklevéltár. II. köt.: 1743-1807. Szerk. és történeti bevezetéssel ellátta: Tagányi Károly. Magyarország ezredéves fennállásának emlékére kiadja az Országos Erdészeti Egyesület. Bp., 1896., Pátria-ny.,XIX+3+900 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
17132.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
17133.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Dr. Hanns von Kadich: Der stichelhaarige deutsche Vorstehhund. Berlin, 1888, Wilhelm Baensch Verlagshandlung. 30 illusztrációval. Kiadói aranyozott, kissé kopott egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel. Előzéklap és címlap sérült, előzéklapon népkönyvtári bélyegzővel.
17134.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kemény János: Vadpáva. Marosvásárhely, 1958., Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. A borító illusztrációja Feszt László, az illusztrációk Nagy Pál munkái. Kiadói papírkötés. Megjelent 3500+150 példányban.
17135.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Molnár Gábor: Négyen a vadonban. Brazíliai vadászkalandok. Bp., 1966, Móra. A szerző, Molnár Gábor (1908-1980) dedikációjával. Kiadói kartonált papírkötés.
17136.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Z. Tomai Éva, Zoltán János: Ketten az afrikai őserdőben. Bp., 1975, Natura. Kiadói vászonkötésben, borító kissé kopottas állapotban.
17137.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Róna István: Híres vadászkalandok. Bp., 1960., Gondolat. Kiadói félvászon-kötés.
17138.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17139.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17140.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17141.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
17142.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17143.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft