Könyvek: Történelem

Tételek száma: 138

Harmsworth Magyarországon. Bp., 1928., Magyar Revíziós Liga, 1 t.+63+1 p.+63 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói papírkötés, szép állapotban. Ritka!
15675.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Adolf Hitler: Asztali beszélgetések. Monológok a vezéri főhadiszálláson. 1941-1944. Feljegyezte: Heinrich Heim. Közreadja: Werner Jochmann. Ford.: Barabás Miklós. Bp., 1999, Ármádia. Kiadói papírkötés.
15676.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Monok István-Hapák József: A bibliás Rákócziak. Bp., 2006, Kossuth. Kiadói aranyozott, dombornyomott egész műbőr kötés, számos illusztrációval, jó állapotban.
15677.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Komoróczy György: A kereskedelem és ipar Szent István korában. Domanovszky Sándor előszavával. Bp.,(1938), Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara, 102 p., kihajtható térképpel Kiadói szakadozott papírkötés, sérült, javított, ragaszott gerinccel, címlap és első néhány lap kissé foltos.
15678.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Anthologia Humana. Ötezer év bölcsessége. Szerk.: Hamvas Béla. Bp., é.n., Egyetemi Nyomda. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban,
15679.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Viczmándy Tamás: Az én őseim. Írta: viczmándi és butkai. Bp.,1931., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 132 p.+2 (genealógiai táblák) t. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborítót bekötötték.
15680.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
15681.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Bruno Brehm sorozat (A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig): Így kezdődött, Apis és Este. Bp., 1940 Grill Károly. 5,. kiadás. A kétfejű sas lehull. Bp., é.n., Grill Károly. 6,. kiadás Ez lett a vége. Bp., é.n., Grill Károly. 6. kiadás. Egységes későbbi (?) egészvászon kötésben.
15682.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Pálfi Károly: A magyar nemzet őstörténete és a zsidóság. Bp., 1933, Máté Ernő könyvnyomda. Kiadói papír kötésben, borító eleje leszakadt.
15683.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pálfi Károly: A magyar nemzet ősvallása. Bp., 1941, Pálfi Károly. Kiadói papír kötésben.
15684.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15685.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Asbóth János: A szabadság. Pest, 1872. Ráth Mór. 2 sztl. lev. 446 l. 240 mm. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben
15686.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft