Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 31

Szilasy János: A nevelés tudománya. 1-2. köt. Budán, 1827. Kir. Magy. Fő Oskolák betűivel, 1 sztl. lev. Korabeli papírkötésben, jó állapotban.
17182.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Ipolyi Arnold: Magyar mythologia I-II. Második kiadás. Bp., 1929, Zajti Ferencz. Kiadói félvászon kötésben.
17183.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kautz Gyula: Nemzetgazdaság- és pénzügytan. Tekintettel a gyakorlati ipar-életre, a fensőbb tanulmány szükségeire, meg az államkormányzat és törvényhozás feladataira. Pest, 1863. Heckenast Gusztáv. XV + [1] + 696 p. Első kiadás. Későbbi vászonkötésben, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, az utolsó néhány oldal kissé foltos, utolsó lap alján ragasztott szakadással, hátsó szennylapon Tisza bélyegzéssel.
17184.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
3 db Sigmund Freud által írt könyv: Önéletrajz. Bp.,én., Pantheon. Kiadó papírkötés, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. Címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel. + Az ősvalami és én. Bp.,én., Pantheon. Kiadó papírkötés, kissé kopott borítóval. Címlapon tulajdonosi bélyegzővel és névbejegyzéssel. + Az álomról. Második kiadás. Bp., 1919, Dick Manó. Később egészvászon kötés, eredeti papírborító első felét vászonkőtés borítójára ragasztották. 9.-15. oldal sérült.
17185.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17186.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17187.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17188.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
A magyar szókészlet finnugor elemei. Etimológiai szótár. III. kötet. Főszerk.: Lakó György. Bp., 1978, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
17189.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17190.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Sík Endre, Tóth Judit (szerk.): Diskurzusok a vándorlásról. Bp., 2000. Kiadói papírborítóval
17191.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vértes-Viszt (szerk.): Tanulmányok Magyarország versenyképességéről. Bp. 2015. ÚMK. Kiadói papírkötésben
17192.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fertő-Forgács-Jámbor: Változó priorítások az európai mezőgazdaságban. Bp., 2011. Agroinform. Kiadói kartonált papírkötésben
17193.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft