15615.
381. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Bernáth János: Botgyakorlatok rendszere. 30 ábrával és gyakorlat gyűjteménynyel. Vezérkönyv iskolák és egyletek számára. Bp., é.n., M. Orsz. Tornatan. Egyes. 69 l+ 1 sztl. Néhány korabeli reklámmal. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült gerinccel, borítón apró foltokkal..