Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 61

Schlosser Imre: A modern futball. Rex Slózi portréjával. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15600.

Schlosser Imre: A modern futball. Rex "Slózi" portréjával. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
100 éves a Magyar Labdarúgó Szövetség. 1901-2000. Szerk.: Thaly Zoltán. Bp., 2000., Magyar Labdarúgó Szövetség. Gazdag fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15601.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Margay Sándor-Török Péter: 6:3 - az évszázad mérkőzése. Bp., 2003, Aréna 2000-Carving. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15602.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Machalek István: Békés kék égen. Fejezetek a Békés megyei repülő-, ejtőernyős- és modellezősport történetéből. 1909-1989. [Békéscsaba], 1989, Magyar Honvédelmi Szövetség Békés Megye Kvasz András Repülő-, Ejtőernyősklub. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
15603.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15604.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Maróczy Géza: A kezdő sakkozó vezérkönyve. Bp., é.n., Pantheon. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
15605.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Maróczy Géza: Százhúsz érdekes játszmám. Bp., 1942, Pantheon. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval.
15606.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Maróczy Géza: Így kezdtem. Maróczy Géza visszaemlékezései sakkmesteri pélyafutásának kezdetére. Bp, 1942, Légrády Testvérek Rt., 192 p. Kiadói papírkötés, számos szöveg közti ábrával illusztrálva, kissé szakadt és foltos borítóval. 152-160. oldal lap tetején sérült, hiányos. Volt könyvtári, részben felvágatlan példány.
15607.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Mihail Botvinnik: 100 válogatott játszma. Bp.,1982, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
15608.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Márki István: Sakk-ABC. Vezérfonal a sakkjáték megtanulásához. Sajtó alá rendezte: Schuster Zsigmond. Bp., é.n., Eisler G. Kiadói, illusztrált papírkötésben, szakadozott borítóval és lapokkal, néhány ceruzás jelöléssel.
15609.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Barcza Gedeon: Sakkvilágbajnok-jelöltek versenye Budapest 1950. Bp., 1950. Sportlap- és könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben
15610.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ladányi Lóránt (szerk.): 55 pasziánsz (A legérdekesebb egy- és kétszemélyes kártya-türelemjátékok gyűjteménye), Budapest, é. n., Lingua kiadó, kiadói papír kötés, kiadó szakadt és hiányos papír védőborítóval. Előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
15611.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft