Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 5

30 db minikönyv tétel, közte: Tevan Andor: A könyv évezredes múltja, Kovács Margit kiskönyve, József Attila: Önarckép, stb.
17355.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Életek és Korok I-VII. köt. Szerk.: H. Balázs Éva. I. köt.: Niederhauser Emil: I. Péter, II. köt.: Makkai László: Angliai Erzsébet, III. köt.: Wittman Tibor: II. Fülöp, IV. köt.: Benda Kálmán: XII. Károly, V-VI. köt.: Köpeczi Béla: XIV. Lajos I-II. köt., VII. köt.: Podjebrad György. Bp., 1967., Magyar Történelmi Társulat-Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartontokban, egy hiánnyal.
17356.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Petőfi Sándor zászlóalj 35 éve 1943-1978. Megjelent a Jugoszláv Gyűjtők Egyesülete gondozásában, 1000 példányban. Bp., é.n., Zrínyi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, magyar és szerb nyelven.
17357.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Bikkessy viselet-gyűjteménye. 1816-1820. Szerk.: Haiman György. Bp., 1987., Zrínyi-ny.,179 p.+44 t. Kiadói foltos, kopott nyl-kötés, kiadói műanyag védőborítóban, foltos, kopott borítóval. Megjelent 2000 példányban.
17358.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Andruskó Károly: Ex Minilibrisek a Miskolci és a Szekszárdi Miniatűrkönyv Gyűjtő Klubok tagjai részére. Andruskó Károly fametszetei. Miskolc-Szekszárd, 1975, Miskolci és Szekszárdi Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű műbőr kötés, plakettel. Számozott példány (600/69), dedikált.
17359.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft