Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 15

Hamupipőke és száz mese. Összegyűjtötte: Tábori Piroska. Színes képekkel és Róna Emmy könyvdíszeivel. Újrakötött vászonkötésben, címlap kissé gyűrött, egyébként jó állapotban.
17360.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
[Altay Margit:] A kék madár. Maurice Maeterlinck filmmeséje. A borító Sebők Imre munkája. Bp.,én. (1941?), Palladis Rt. Kiadói illusztrált haránt alakú félvászon-kötés, javított gerinccel és kötéssel, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, néhány rajzot kiszíneztek.
17361.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Tamási Áron: Szívbéli barátok. Ifjúsági regény. Bp., 1946, Révai. Pekáry István festőművész rajzaival. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé kopott borítóval.
17362.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Nyolc kis gyerek karácsony éjszakája. A Walt Disney Studio szövegével és színes képeivel. [The Night Before Xmas.] Ford.: Zigány Árpád. Bp.,1934, Palladis, 60 p. Egyetlen magyar kiadás. 25 egészoldalas illusztrációval, közte 5 színessel. Kiadói kartonált papírkötésben, hiányos gerinccel, kopott borítóval, egy illusztráció hiányzik (11/12. oldal), két lap szakadt, sérült, javításra szorul (21/22. (illusztráció), 53/54. oldalak), a fekete-fehér illusztrációk jelentős részét kiszínezték, kijáró lapokkal, egy lapon hiánnyal, pár lapon szakadással, rossz állapotban.
17363.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Mickey et le Prince Malalapatte. Illustration dAprés Walt Disney. Texte de Madgeleine du Genestoux. Paris,(1935),Hachette,63+1 p. Az oldalszámozáson belül 4 színes kartontáblával, ezek közül egy épp, a többi sérült, hiányos. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Francia nyelven. Hiányos gerincű, kopott kartonált papírkötésben, egy szakadt lappal.
17364.

Mickey et le Prince Malalapatte. Illustration d'Aprés Walt Disney. Texte de Madgeleine du Genestoux. Paris,(1935),Hachette,63+1 p. Az oldalszámozáson belül 4 színes kartontáblával, ezek közül egy épp, a többi sérült, hiányos. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Francia nyelven. Hiányos gerincű, kopott kartonált papírkötésben, egy szakadt lappal.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Róna Emy: Bábszínház. Írta és rajzolta: - -. Bp., 1990.,(Gyomaendrőd, 48 Áfész-ny.) Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás.
17365.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Róna Emy: Egyszer volt... Írta és rajzolta: - -. Kecskemét, 1988., Petőfi-ny. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés. Reprint kiadás.
17366.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17367.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17368.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17369.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Tábori Piroska: Dugó Dani viszontagságai . Bp., é.n. Dante. Félvászon kötésben.
17370.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Benno Seemann: Musäus. Deutsche Volksmärchen. Dresden, é.n. Max Fischer. Illusztrált félvászon kötésben foltos hátsó borító / In half linen binding.with stain
17371.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft