https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Jog

Tételek száma: 14

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Az 1884. évi szeptember hó 27-ére hirdetett Országgyűlés Képviselőházának jegyzőkönyvei. I. kötet. 1 - 129. ülés. (1884. szept. 27-1885. május. 21.) Országgyűlés Nyomtatványai. Bp., 1885, Pesti Könyvnyomda Rt., 4+384 p. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel./Half-linen-binding, with office stamps, with little bit worn cover. In Hungarian language.
15661.

Az 1884. évi szeptember hó 27-ére hirdetett Országgyűlés Képviselőházának jegyzőkönyvei. I. kötet. 1 - 129. ülés. (1884. szept. 27-1885. május. 21.) Országgyűlés Nyomtatványai. Bp., 1885, Pesti Könyvnyomda Rt., 4+384 p. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel./Half-linen-binding, with office stamps, with little bit worn cover. In Hungarian language.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Szabó Béla: Honunk státusjogi állása. Magyar Jogtudomány Klasszikusai. Bp., (2008.), Magyar Közlöny. Reprint. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban. Szabó Béla: A Magyar Korona Országainak státusjogi és monarchiai állása a pragmatica sanctio szerint. 1848. c. munka reprint kiadása.
15662.

Szabó Béla: Honunk státusjogi állása. Magyar Jogtudomány Klasszikusai. Bp., (2008.), Magyar Közlöny. Reprint. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban. "Szabó Béla: A Magyar Korona Országainak státusjogi és monarchiai állása a' pragmatica sanctio szerint. 1848." c. munka reprint kiadása.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Az öregség, rokkantság, özvegység és árvaság esetére szóló kötelező bioztosításról szóló 1925: XL. törvénycikk. Kiadja: a Magyar Királyi Belügyminisztérium. Bp., 1929, Pesti Könyvnyomda Rt., 76 p. Papírkötésben, a borító elvált a könyvtesttől.
15663.

Az öregség, rokkantság, özvegység és árvaság esetére szóló kötelező bioztosításról szóló 1925: XL. törvénycikk. Kiadja: a Magyar Királyi Belügyminisztérium. Bp., 1929, Pesti Könyvnyomda Rt., 76 p. Papírkötésben, a borító elvált a könyvtesttől.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
A közigazgatás rendezéséről szóló 1929: XXX. törvénycikk végrehajtási rendeletei. Második füzet. Kiadja: M. Kir. Belügyminiszter. Bp., 1940., Stádium, 2+135-176 p. Kiadói papírkötés.
15664.

A közigazgatás rendezéséről szóló 1929: XXX. törvénycikk végrehajtási rendeletei. Második füzet. Kiadja: M. Kir. Belügyminiszter. Bp., 1940., Stádium, 2+135-176 p. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Fehérváry Jenő: Magyar magánjog kistükre. Ötödik kiadás. Bp., 1932, saját kiadás. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Kiadói félvászon kötésben.
15665.

Dr. Fehérváry Jenő: Magyar magánjog kistükre. Ötödik kiadás. Bp., 1932, saját kiadás. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Kiadói félvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
16
Vegyes jogi könyvtétel, büntetőjog témában, 7 db:  Nagy Lajos: Tanúbizonyítás a büntetőperben. Bp., 1966, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés.   Tanulmányok Dr. Földvári József professzor 80. születésnapja tiszteletére. Pécs, 2006, Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar. Kiadói kartonált papírkötés.   Bűnügyi mozaik. Tanulmányok Vida Mihály 70. születésnapja tiszteletére. Szerk.: Nagy Ferenc. A Pólay Elemér Alapítvány Könyvtára 11. Szeged, 2006, Pólay Elemér Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.  Keresztmetszet. Tanulmányok fiatal büntetőjogászok tollából. Szerk.: Karsai Krisztina. A Pólay Elemér Alapítvány Könyvtára 7. Szeged, 2005, Pólay Elemér Alapítvány. Kiadói papírkötés.   Nagy Ferenc: A vegyes bűnösségű bűncselekmények egyes dogmatikai problémáiról. Acta Universitatis Szegediensis. Acta Juridica et Politica. Tomus LXVII. Fasc. 14. Szeged, 2005, Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar. Papírkötés.   Tóth Mihály: A magyar büntetőeljárás az Alkotmánybíróság és az európai emberi jogi ítélkezés tükrében. Bp.,2001, KJK-Kerszöv Jogi és Üzleti Kiadó Kft. Kiadói papírkötés.   Bárd Károly-Gellér Balázs-Ligeti Katalin-Margitán Éva-Wiener A. Imre: Büntetőjog általános rész. Bp.,2001, KJK-Kerszöv Jogi és Üzleti Kiadó Kft. Kiadói papírkötés.
15666.

Vegyes jogi könyvtétel, büntetőjog témában, 7 db: Nagy Lajos: Tanúbizonyítás a büntetőperben. Bp., 1966, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés. Tanulmányok Dr. Földvári József professzor 80. születésnapja tiszteletére. Pécs, 2006, Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar. Kiadói kartonált papírkötés. Bűnügyi mozaik. Tanulmányok Vida Mihály 70. születésnapja tiszteletére. Szerk.: Nagy Ferenc. A Pólay Elemér Alapítvány Könyvtára 11. Szeged, 2006, Pólay Elemér Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés. Keresztmetszet. Tanulmányok fiatal büntetőjogászok tollából. Szerk.: Karsai Krisztina. A Pólay Elemér Alapítvány Könyvtára 7. Szeged, 2005, Pólay Elemér Alapítvány. Kiadói papírkötés. Nagy Ferenc: A vegyes bűnösségű bűncselekmények egyes dogmatikai problémáiról. Acta Universitatis Szegediensis. Acta Juridica et Politica. Tomus LXVII. Fasc. 14. Szeged, 2005, Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar. Papírkötés. Tóth Mihály: A magyar büntetőeljárás az Alkotmánybíróság és az európai emberi jogi ítélkezés tükrében. Bp.,2001, KJK-Kerszöv Jogi és Üzleti Kiadó Kft. Kiadói papírkötés. Bárd Károly-Gellér Balázs-Ligeti Katalin-Margitán Éva-Wiener A. Imre: Büntetőjog általános rész. Bp.,2001, KJK-Kerszöv Jogi és Üzleti Kiadó Kft. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes jogi könyvtétel, 2 db:  Szabó Imre: A jogelmélet alapjai. Bp.,1971, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Dr. Molnár József: Életkor és bűnözés. Doktori disszertáció. Bp., 1996. Kiadói papírkötés.
15667.

Vegyes jogi könyvtétel, 2 db: Szabó Imre: A jogelmélet alapjai. Bp.,1971, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Dr. Molnár József: Életkor és bűnözés. Doktori disszertáció. Bp., 1996. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
1928 Az 1927. évi január hó 25. összehívott Országgyűlés Képviselőházának Irományai. XI. kötet. Bp.,1928, Pesti Könyvnyomda Rt., X+500 p. Átkötött félvászon-kötés.
15668.

1928 Az 1927. évi január hó 25. összehívott Országgyűlés Képviselőházának Irományai. XI. kötet. Bp.,1928, Pesti Könyvnyomda Rt., X+500 p. Átkötött félvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
A Magyar Népköztársaság Büntető Törvénykönyve. Szerk.: dr. Popovics Béla. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Félvászon-kötésben.
15669.

A Magyar Népköztársaság Büntető Törvénykönyve. Szerk.: dr. Popovics Béla. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Félvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyarország Alaptörvénye. Bp., 2018, Magyar Közlöny. Kiadói kartonált papírkötés.
15670.

Magyarország Alaptörvénye. Bp., 2018, Magyar Közlöny. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagy Lajos: Tanúbizonyítás a büntetőperben. Állam- és Jogtudományi Intézet Tudományos Könyvtára 24. Bp.,1966, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 661+1 p.. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 1100 példányban.
15671.

Nagy Lajos: Tanúbizonyítás a büntetőperben. Állam- és Jogtudományi Intézet Tudományos Könyvtára 24. Bp.,1966, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 661+1 p.. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 1100 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Az 1894: XII. törvényczikk a mezőgazdaságról és a mezőrendőrségről és a vonatkozó rendeletek. Jegyzetekkel, magyarázatokkal, idézéetekke és betüsoros tárgymutatóval ellátva. Bp.,1894, Kilián Frigyes 234+6p. + kihajtható mellékletek. Megviselt félvászon kötésben.
15672.

Az 1894: XII. törvényczikk a mezőgazdaságról és a mezőrendőrségről és a vonatkozó rendeletek. Jegyzetekkel, magyarázatokkal, idézéetekke és betüsoros tárgymutatóval ellátva. Bp.,1894, Kilián Frigyes 234+6p. + kihajtható mellékletek. Megviselt félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz