Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 10

F. W. Dostojewskij: Raskolnikow I-III. Bände. Ford.: Wilhelm Hendel. Leipzig, 1882, Wilhelm Friedrich, VIII+299; 267+1;309+3 p. Első német nyelvű kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítókkal, a II. és III. kötet kötése szétvált, sérült.
17344.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
August Lafontaine: Herrmann Lange I-II. köt. Berlin, 1800,[Johann Daniel Sander], 2+1 (címkép) t.+1 (díszcímlap) t.+345 p.; 1 (címkép) t.+1 (díszcímlap) t.+325 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott, kopott borítóval, hiányos gerinccel, kijáró, foltos lapokkal, az I. kötet kötése szétvált.
17345.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Gábor Bachman: The Architecture of Nothing - LArchitettura del Niente. Bp., 1996, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.
17346.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17347.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Aurel Dermek - Pavel Lizon: Maly atlas húb. Pozsony, 1980, Slovenské pedagogické nakladatelstvo. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborításban, szlovák nyelven.
17348.

Aurel Dermek - Pavel Lizon: Maly atlas húb. Pozsony, 1980, Slovenské pedagogické nakladatel'stvo. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborításban, szlovák nyelven.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Oeuvres diverses de Pope. Traduites de langlois. Nouvelle Edition. Tome second. Amszterdam, 1767, k.n. Francia nyelven, kiadói bőr kötésben, borító kopottas állapotban
17349.

Oeuvres diverses de Pope. Traduites de l'anglois. Nouvelle Edition. Tome second. Amszterdam, 1767, k.n. Francia nyelven, kiadói bőr kötésben, borító kopottas állapotban

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17351.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes idegennyelvű könyvtétel, 2 db:   E. Dubois: Cantiques de la Jeunesse augmentés dun choix de motets a lusage des Paroisses et des Maisons déducation. Lille-Paris, én., Société Sainte Augustin, Desclée, de Brouwer et Cie. Francia nyelven.Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.;  Paul Dérouléde: Chants du Soldat. Paris, 1881, Calmann Lévy. Francia nyelven. Kissé kopott félbőr-kötésben.
17352.

Vegyes idegennyelvű könyvtétel, 2 db: E. Dubois: Cantiques de la Jeunesse augmentés d'un choix de motets a l'usage des Paroisses et des Maisons d'éducation. Lille-Paris, én., Société Sainte Augustin, Desclée, de Brouwer et Cie. Francia nyelven.Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.; Paul Dérouléde: Chants du Soldat. Paris, 1881, Calmann Lévy. Francia nyelven. Kissé kopott félbőr-kötésben.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
20
Readers Digest 36th Year. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. / Paperback, little damaged condition
17353.

Reader's Digest 36th Year. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. / Paperback, little damaged condition

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Karl May: Durchs wilde Kurdistan. Radebeul, é. n., Karl May Verlag. 233. bis 262. Tausend. Kopott illusztrált félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel és kötéssel.                                  .
17354.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft