Gábor Andor: A polcőr és egyebek. Bp, é.n., Dick Manó. Kiadói egészvás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/381/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000018/Gabor-Andor-A-polcor-es-egyebek-Bp-en-Dick-Mano-Kiadoi-egeszvaszon-kotesben-enyhe~II2264375
2264375
17450
381
Leírás: Gábor Andor: A polcőr és egyebek. Bp, é.n., Dick Manó. Kiadói egészvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban.
: karap_norbert