Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 272

Szabó Endre: Czigányvilág. Anekdoták magyar írók és művészek életéből. Budapest, 1919, Franklin.. Későbbi kartonált papírkötés, helyenként kissé lapokkal.
17447.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyar közmondások gyűjteménye. Különös tekintettel az életbölcsességre és a nevelésre. (Több, mint hatezer közmondás.) Rendszerbe foglalta: Almásy János. Bp.,1911, Franklin. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17448.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vargha-Nagy-Perczel: Duna. Egy antológia. H.n., 1988, Duna Kör. Kiadói papír borításban, borító foltos.
17449.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Gábor Andor: A polcőr és egyebek. Bp, é.n., Dick Manó. Kiadói egészvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban.
17450.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Paul Gauguin: Noa Noa. Bp., 1943, Bibliotecha. Kiadói kartonált kötésben.
17451.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Zilahy Lajos: Halálos tavasz. Bp., 1942, Athenaeum. Kiadói papírkötésben.
17452.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Juhász Gyula: Hárfa. Bp., é.n., Genius. Kiadói papír kötésben, borító kissé kopottas.
17453.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Biharvári A. Zs.: A szólista csillag. H.n., é.n., szerző kiadása. Készült 1000 példányban. Kiadói kartonált kötésben.
17454.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17455.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ady Endre: Az Illés szekerén. Második kiadás. Bp., 1911, Singer és Wolfner. Kiadói papír kötésben.
17456.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Zrínyi: Szigeti veszedelem. Bp., 1901. Lampel. Félvászon kötésben.
17457.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gellért Oszkár: Rubens asszonya - Új himnuszok a szerelemhez. Első kiadás. Bp. 1912. Nyugat. A borító Gara Arnold munkája. Kiadói papírkötésben, kiadói papírborítóval, sérült borítóval és gerinccel, a könyvest elvált. Előzéklapon ceruzás névbejegyzés. Hozzá tartozik: Gellért Oszkár Misztótfalusi Kis Miklós c. versének nyomtatott változata egy lapon, kézírásos ceruzás kiegészítésekkel, hajtásnyomokkal, apró szakadásokkal.
17458.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft