Wéber jelzéssel: Tengerpart vitorlásokkal. Olaj, fa. Sérült. 20×30 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/381/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Weber-jelzessel-Tengerpart-vitorlasokkal-Olaj-fa-Serult-20C39730-cm~II2263074
2263074
10458
381
Leírás: Wéber jelzéssel: Tengerpart vitorlásokkal. Olaj, fa. Sérült. 20×30 cm
: nagy_andras