Santha 938 jelzéssel: Vitorlás a hegyek között. Olaj, vászon, kartonra... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/381/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Santha-938-jelzessel-Vitorlas-a-hegyek-kozott-Olaj-vaszon-kartonra-kasirozva-Diszes-kis~II2264574
2264574
10360
381
Leírás: Santha 938 jelzéssel: Vitorlás a hegyek között. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Díszes, kissé sérült fa keretben. 18x22 cm
: scanner