Kádár Béla (1877-1956): Lovas. Ofszet, papír, kartonra kasírozva. Jele... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/381/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kadar-Bela-1877-1956-Lovas-Ofszet-papir-kartonra-kasirozva-Jelezve-a-nyomaton-nyomtatva~II2259737
2259737
10207
381
Leírás: Kádár Béla (1877-1956): Lovas. Ofszet, papír, kartonra kasírozva. Jelezve a nyomaton nyomtatva. Üvegezett fa keretben. 29,5x23 cm
: kozár_edit