Antik porcelán gyufatartó 8x8x6,5 cm, kézzel festett, jelzett, kopáso... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/380/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~34/Antik-porcelan-gyufatarto-8x8x6-5-cm-kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-plus-Drasche-porcelan-h~II2254073
2254073
11177
380
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Antik porcelán gyufatartó 8x8x6,5 cm, kézzel festett, jelzett, kopásokkal + Drasche porcelán hattyú kézzel festett jelzett. 12x8 cm
: karap_norbert