13 db porcelán és 3 db fa, fém és kerámia gyűszű + porcelán harang ala... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/380/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~34/13-db-porcelan-es-3-db-fa-fem-es-keramia-gyuszu-plus-porcelan-harang-alaku-szuvenir-nemely~II2250081
2250081
11188
380
Leírás: 13 db porcelán és 3 db fa, fém és kerámia gyűszű + porcelán harang alakú szuvenír, némelyik jelzett, kézzel festett/matricás, némelyiken kis kopás
: kozár_edit