https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 242

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Renner Kálmán (1927-1994) DN Prof. Dr. Bálint György / NULLA DIES SINE LINEA kétoldalas, öntött Br plakett (102mm) T:1-,2
30691.

Renner Kálmán (1927-1994) DN "Prof. Dr. Bálint György / NULLA DIES SINE LINEA" kétoldalas, öntött Br plakett (102mm) T:1-,2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
6
Rétfalvi Sándor (1941-) 1987. Dr. Pándy Kálmán 1868-1945 / Magyar Laboratóriumi Diagnosztikai Társaság Br emlékérem (43mm) T:1-
30692.

Rétfalvi Sándor (1941-) 1987. "Dr. Pándy Kálmán 1868-1945 / Magyar Laboratóriumi Diagnosztikai Társaság" Br emlékérem (43mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1
Schwartz István (1851-1924) 1885. Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Gaál Dénesnek Báté - Az érdem jeléül Br emlékérem (65mm) T:2,2- ph. Hungary 1885. National Exposition at Budapest in 1885 / For Dénes Gaál from Báté - As the Sign of Merit Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (65mm) C:XF,VF edge error
30693.

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Gaál Dénesnek Báté - Az érdem jeléül" Br emlékérem (65mm) T:2,2- ph. Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Dénes Gaál from Báté - As the Sign of Merit" Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (65mm) C:XF,VF edge error

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
3
Sidló Ferenc (1882-1953) 1932. Dr. Rottman Ármin 1860-1932 egyoldalas Br emlékérem (65mm) T:1 / Hungary 1932. Dr. Rottman Ármin 1860-1932 one-sided Br commemorative medallion. Sign.: Ferenc Sidló (65mm) C:UNC
30694.

Sidló Ferenc (1882-1953) 1932. "Dr. Rottman Ármin 1860-1932" egyoldalas Br emlékérem (65mm) T:1 / Hungary 1932. "Dr. Rottman Ármin 1860-1932" one-sided Br commemorative medallion. Sign.: Ferenc Sidló (65mm) C:UNC

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
4
Soltra Elemér (1922-2013) 1993. Illés Csaba emlékverseny 1972-1992 Br plakett (97mm) T:1-
30695.

Soltra Elemér (1922-2013) 1993. "Illés Csaba emlékverseny 1972-1992" Br plakett (97mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Soltra Elemér (1922-2013) 1995. Albert Schweitzer születése 120., halála 30. évfordulójára - Gerorehabilitáció Országos Tudományos Ülés - Baranya megyei Kórház Pécs 1995. december 1. / Tisztelet az életben lévővel szemben és határta-lan felelős-ség mind-azért ami él Albert Schweitzer Br emlékérem (104mm) T:1-,2
30696.

Soltra Elemér (1922-2013) 1995. "Albert Schweitzer születése 120., halála 30. évfordulójára - Gerorehabilitáció Országos Tudományos Ülés - Baranya megyei Kórház Pécs 1995. december 1. / "Tisztelet az életben lévővel szemben és határta-lan felelős-ség mind-azért ami él" Albert Schweitzer" Br emlékérem (104mm) T:1-,2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
11
Solymári Valkó László (1909-1984) DN Franz Peter Schubert 1797-1828 egyoldalas öntött Br plakett (153,77g/86mm) T:2 patina / Hungary ND Franz Peter Schubert 1797-1828 one-sided cast Br plaque. Sign.: László Solymári Valkó (153,77g/86mm) C:XF patina
30697.

Solymári Valkó László (1909-1984) DN "Franz Peter Schubert 1797-1828" egyoldalas öntött Br plakett (153,77g/86mm) T:2 patina / Hungary ND "Franz Peter Schubert 1797-1828" one-sided cast Br plaque. Sign.: László Solymári Valkó (153,77g/86mm) C:XF patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
EUR
,
12,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Szabolcs Péter (1942-) 1984. MÉE Zala megye / Kisfaludi Strobl Zsigmond Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30698.

Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megye / Kisfaludi Strobl Zsigmond" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Szabolcs Péter (1942-) 1999. MÉR 29. Vándorgyűlése Nagykanizsa / Az 1860-61-ben átadott Budapest-Trieszt vasútvonal két nagy állomása Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo NK4
30699.

Szabolcs Péter (1942-) 1999. "MÉR 29. Vándorgyűlése Nagykanizsa / Az 1860-61-ben átadott Budapest-Trieszt vasútvonal két nagy állomása" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo NK4

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
3
Szabó Gábor (1940- ) DN Anya és gyermeke egyoldalas, öntött Br érem (78mm) T:1-
30700.

Szabó Gábor (1940- ) DN "Anya és gyermeke" egyoldalas, öntött Br érem (78mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Szalontai István 1997. Kolozsvári Jordán Tamás Auctor noxae iatrogenicae / ÉK Magyarországi Belgyógyász Kongresszus - Gyöngyös 1997 Br emlékérem (32mm) T:1- (eredetileg PP)
30701.

Szalontai István 1997. "Kolozsvári Jordán Tamás Auctor noxae iatrogenicae / ÉK Magyarországi Belgyógyász Kongresszus - Gyöngyös 1997" Br emlékérem (32mm) T:1- (eredetileg PP)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
2
Szántó Gergely (1886-1962) 1960. Székely Bertalan 1835-1910 - Pedagógusok Szakszervezete Br plakett (80mm) T:2
30702.

Szántó Gergely (1886-1962) 1960. "Székely Bertalan 1835-1910 - Pedagógusok Szakszervezete" Br plakett (80mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz