Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 242

30679.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
30680.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1983. Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Rezi Vára XVI. SZD. Br emlékérem (50mm) T:1- Adamo KE29
30681.

Peternák Gusztáv (1928-2003) 1983. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Rezi Vára XVI. SZD." Br emlékérem (50mm) T:1- Adamo KE29

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Peternák Gusztáv (1928-) 1983. Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Tátika Vára XVI. SZD. Br emlékérem (50mm) T:1- Adamo KE27
30682.

Peternák Gusztáv (1928-) 1983. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Tátika Vára XVI. SZD." Br emlékérem (50mm) T:1- Adamo KE27

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1985. Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Nagyvázsony vára Br emlékérem T:1- Adamo KE38
30683.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára Br emlékérem. XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA (51mm) T:1-  Hungary 1865. 40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:AU
30684.

Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:1- Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
14
Rajki László (1939-) 1987. Dr. Kaáli-Nagy Géza biológiai tehetségtámogató, Orosháza 1987. Br plakett (99x93mm) T:2
30685.

Rajki László (1939-) 1987. "Dr. Kaáli-Nagy Géza biológiai tehetségtámogató, Orosháza 1987." Br plakett (99x93mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Rajki László (1939-) 1988. Dr. Kaáli-Nagy Sándor Díj - Az angol nyelvtanulás legjobbjának, Táncsics Gimnázium - Orosháza 1988 Br plakett (88x89mm) T:2
30686.

Rajki László (1939-) 1988. "Dr. Kaáli-Nagy Sándor Díj - Az angol nyelvtanulás legjobbjának, Táncsics Gimnázium - Orosháza 1988" Br plakett (88x89mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Rajki László (1939-) 2005. Dr. Kaáli-Nagy Sándorné Díj - A magyar nyelvtanulás legjobbjának, Táncsics Gmnázium - Orosháza 2005. Br plakett (90x91mm) T:2
30687.

Rajki László (1939-) 2005. "Dr. Kaáli-Nagy Sándorné Díj - A magyar nyelvtanulás legjobbjának, Táncsics Gmnázium - Orosháza 2005." Br plakett (90x91mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Reményi József (1887-1977) 1956. Pest Megye Semmelweis (Rókus) Kórház Alapításának 175. évfordulójára / 1781-1956 kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1-
30688.

Reményi József (1887-1977) 1956. "Pest Megye Semmelweis (Rókus) Kórház Alapításának 175. évfordulójára / 1781-1956" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1-

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. Gróf Széchenyi István 200. születési évfordulójára - A Széchenyi Kör, a Széchenyi Társaság 1991 kétoldalas, öntött Br emlékérem (100mm) T:1-
30689.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Renner Kálmán (1927-1994) / Szabó Géza (1939-) 1991. Gróf Széchenyi István 200. születési évfordulójára Ag emlékérem (35,63g/0.835/42,5mm) T:1 patina, kis ph.
30690.

Renner Kálmán (1927-1994) / Szabó Géza (1939-) 1991. "Gróf Széchenyi István 200. születési évfordulójára" Ag emlékérem (35,63g/0.835/42,5mm) T:1 patina, kis ph.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft