XIX. sz. Szűz Mária, öntött vas, kopott, m: 28 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/380/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~7/XIX-sz-Szuz-Maria-ontott-vas-kopott-m-28-cm~II2248118
2248118
11285
380
14000
Antique
Leírás: XIX. sz. Szűz Mária, öntött vas, kopott, m: 28 cm
: karap_norbert