15045.
380. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
800 Ft
SebÅ‘k Imre-Schultz Aurél: Tengereken túl. Bp., 1913, "Élet", 197+9 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, kopott, foltos borÃtóval.