17129.
380. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Scheuthauer Károly: Kórbonctan. Dr - - előadásai után jegyzi és kiadja: Nyitó Sándor orvos növendék. Bp., 1877, Langer Ede és Fia-ny.,4+229+1+280+42 p. Stencilezéssel sokszorosított orvosi egyetemi jegyzet. Álbordás félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült, hiányzó gerinccel, intézményi bélyegzőkkel, hiányzó szennylapokkal, egykorú aláhúzásokkal, bejelölésekkel, jegyzetekkel, Barta Ernő (1878-1956): M. Kir. Bábaképző Könyvtára szecessziós ex libris-szével, papír, klisé, jelzett, 12,5x9 cm. Ritka!