Stankovits Szilárd: A testgyakorlás kézikönyve elemi és polgári iskolák számára. Tanítók és szülők használatára. A Magyar Athletikai Szövetség Könyvtára 5. Bp., 1913., Rózsavölgyi és Társa, XIV+256 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.